W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Occupation: Rainfall (2020) | Aksion, Fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Dy vite pas ardhjes së alienëve në Tokë, disa të mbijetuar nga Sidnei nisen drejt një lufte kundra tyre për të shpëtuar Tokën dhe njëri-tjetrin.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.