W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Officer Down (2013) | Krim, Drame | 15 nëntor 2014


Rreth filmit:

Kur nje polic e perndjek e shkuara,
do te beje ai gjene e duhur,
apo do t’i dorezohet kercenimeve te lidhjeve te tij te rrezikshme?

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.