W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
Prisni [x] seconda, ose klikoni reklamen me posht.
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Once Upon a Time in America | Drame, krim | 19 korrik 2015


Rreth filmit:

“Një ish gangster çifut kthehet pas 30 vjetësh në Manhatanin lindor, ku edhe një herë duhet të përballet me fantazmat dhe pendimet e jetës së vjetër…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 8.4/10

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.