W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Once Upon a Time in Shanghai (2014)  |  Aksion, Krim   |  21 korrik 2014


Rreth filmit:

Një punëtor shkon në Shangai me shpresë për t’u bërë i pasur. Por përfundon duke përdorur aftësitë e tij kung fu për të mbijetuar.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.0/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.