W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

One Missed Call | Horror, Mister | Viti: 2008


Rreth filmit:

I ndodh njërit. Pastaj dikujt tjetër. Dhe më pas dikujt tjetër. Studentët e universitetit zbulojnë mesazhe të frikshme me zë në celularët e tyre. Çdo thirrje vjen nga e ardhmja e afërt. Çdo thirrje ka zërin drithërues të studentit gjatë momentit të fundit të tij ose të saj të jetës. Dhe çdo thirrje del e vërtetë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.