W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Out of the Furnace | Drame, Krim, Thriller | Viti: 2013


Rreth filmit:

Rasëlli dhe vëllai i tij më i vogël Rodni jetojnë në qytezën e varfër të Rast Beltit, dhe kanë ëndërruar gjithmonë që të arratisen prej aty dhe të jetojnë një jetë më të mirë. Por kur një kthesë mizore e fatit e fut Rasëllin në burg, vëllai i tij joshet nga një prej bandave më të dhunshme dhe më mizore të krimit në verilindje – një gabim që do t’i kushtojë thuajse gjithçka. Menjëherë sapo lirohet nga burgu, Rasëlli duhet të zgjedhë midis lirisë së vet, ose të rrezikojë gjithçka në mënyrë që të kërkojë drejtësi për të vëllain.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.