W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="http://play.filepup.net:8080/play_d888e2a866ebb0a82e8ba35e3aa1ad91.mp4" poster="http://www.freedvdcover.com/wp-content/uploads/Outlaw-front-www.GetCovers.net_.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Outlaw | Aksion, Krim | 29 korrik 2015


Rreth filmit:

Një grup njerëzish që ndjehen të tradhtuar nga qeveria dhe të zhgënjyer nga forcat e tyre policore, formojnë një grup vullnetarësh të dëbuar dhe të armatosur, në mënyrë që të ndreqin ato që ata mendojnë se nuk shkojnë në shoqëri.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

MEGA

Netu

OBOOM

Filehoot

MegaDrive

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.