W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

The Pack (2015) | Horror, Thriller | 31 Tetor 2015


Rreth filmit:

Në fermën Uillson po ndodh diçka e çuditshme. Qen të egër kanë rrethuar shtëpinë dhe me sa duket kanë filluar të ushqehen me njerëz. Adam duhet të mendojë një rrugë shpëtimi për veten dhe për familjen e tij.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.