W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Painkillers (2015) | Aksion, Fantashkencë, Thriller | 30 Janar 2016


Rreth filmit:

Të udhëhequr nga komandanti Xhon Kafërti, një skuadër ushtarake amerikane u dërgua në një mision në rajonet e thella malore të Afganistanit me urdhër për të tërhequr nga atje një pako misterioze e cila përmbante një sekret shumë të madh.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.