W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pandemic (2016) | Aksion, Fantashkence, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një virus me përqindje epike ka pushtuar planetin. Aty ka më shumë të infektuar se sa të painfektuar dhe njerëzimi po humbet kontrollin e mbijetesës. Shpresa e vetme është gjetja e një kure dhe frenimi i të infektuarve. Loren është një doktoreshë, e cila pas dështimit në qytetin e Nju Jorkut, vjen në Los Anxhelos për të drejtuar një skuadër e për të shpëtuar të mbijetuarit e painfektuar.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.