W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pandora (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Jae Hieok jeton me nënën e tij, kunatën dhe nipin Min Xhae në një qytet të vogël korean. Është i lidhur me Jeon Ju dhe punon në centralin bërthamor. Ndërkohë, Piung Sub punon në të njejtin central. Ai është i shqetësuar për kushtet atje por, askush në qeveri nuk e dëgjon. Një tërmet godet vendin e vogël ku jeton Jae Hieok dhe shkakton shpërthime në central. Situata del shumë shpejt jashtë kontrollit duke e futur të gjithë kombin në panik. Për të parandaluar një fatkeqësi tjetër bërthamore, Jae Hieok dhe kolegët e tij rikthehen brenda centralit bërthamor duke rrezikuar jetën e tyre.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.