W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Paradox (2016) | Aksion, Dramë | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një grup shkencëtarësh të rinjë po punojnë në një projekt sekret që do ti lejojë ata të udhëtojnë në kohë. Ata e testojnë duke dërguar një prej tyrë një orë përpara. Ai kthehet duke i’u lutur që ta fikin atë, duke i treguar se brenda një ore, ata do të vdesin të gjithë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.