W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://googledrive.com/host/0BymgIuqveNO7aHc3b3hBeGxtZzA/Partisan%202015%20720p.mp4" poster="http://s1.dmcdn.net/Itac6/1280x720-dE_.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Partisan (2015) | Dramë, Thriller | 12 Tetor 2015


Rreth filmit:

Aleksandri, një djalë i rritur në një komunë të izoluar, zbulon se dëshira e tij për të mos u vënë në rresht, e çon kundër Gregorit, liderit karizmatik të komunitetit.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.