W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pathfinder | Aksion, Aventure, Drame | Viti: 2007


Rreth filmit:

Djali qe do të vinte me emrin “Fantazme” ishte me një grup koloni vikinge e cila planifikonte të shpërndante popullaritetin e saj. Anija e tyre dragua ishte në një mënyre e shkatërruar me pasagjere të vrare brutalisht, duke e lëne Fantazmen një luftëtar të traumatizuar. Një grua e gjen Fantazmën ne biruce dhe e adopton atë si djalin e saj…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.