W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/2L9qNajLqXnBBoHcdiIf0AmsVnz9dLg32HhYB6tFUA=m22" poster="http://i.ytimg.com/vi/NyTP9gWppXs/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

People Places Things (2015) | Komedi | 6 Shtator 2015


Rreth filmit:

Uill Henri është një novelist dhe një profesor në NYC. Në ditëlindjen e pestë të vajzave të tyre atë e lë gruaja. Pas një viti ai fillon që të vërë jetën në vijë me një dashuri të re dhe në përpjekje për të harruar nënën e fëmijëve…

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.