W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Percy Jackson: Sea of Monsters | Aventure, Family, Fantazi | Viti: 2013


Rreth filmit:

Persi është kthyer, këtë herë në mënyrë për të rikthyer në vend strehën e tyre të sigurt që është drejt zhdukjes, i biri i Poseidonit dhe miqtë e tij nisen në një mision në Detin e Përbindëshave për të gjetur Posten e Artë dhe për të ndalur një të keqe të lashtë nga ngritja.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.