W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Perfume: The Story of a Murderer | Drama, Fantazi, Krim | 31 korrik 2015


Rreth filmit:

Zhan-Baptist Grenuij, i lindur në Parisin kutërbues të shekullit të tetëmbëdhjetë, zhvillon një aftësi superiore të nuhatjes, të cilën e përdor për të krijuar parfumet më të mira në botë. Puna e tij, sidoqoftë, merr një kthesë të errët kur ai fillon të ruajë aromat në kërkim të parfumit final.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 7.5/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClickNup

Netu

V-Vids

Filehoot

MegaDrive

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.