W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Phobias (2021) | horror, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Pesë pacientë të rrezikshëm, që vuajnë nga fobi ekstreme në një institucion testimi qeveritar, vihen në provën përfundimtare, nën mbikëqyrjen e një mjeku të çmendur dhe përpjekjen e tij për të armatosur frikën.

 
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.