W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pineapple Express | Aksion, Krim, Komedi | Viti: 2008


Rreth filmit:

Një shpërndarës në gjykim dhe shpërndarësi i tij i marihuanës janë në arrati nga një oficer policie i korruptuar dhe nga një vrasës me pagesë pasi kanë qenë dëshmitarë në vrasjen e shefit të tyre, një konkurrent ndërkohë që i shpëndanin atij letra.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.