W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Piranha 3D | komedi, Fantazi, Horror | Viti: 2010


Rreth filmit:

Pas një lëkundje të papritur nënujore lirohet një specie peshku prehistorike njeri-ngrënës, një grup të huajsh duhet të bashkohen për të mos u bërë ushqim peshqish.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.