W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://bb949a5b9d41c0be01989ad7c3afa36ec4995317.googledrive.com/host/0B4U1m3UhDR-XWkRJRC1LdEw3YVU/pikseli15.mp4" poster="http://i.ytimg.com/vi/2_Ce6ycRM3o/maxresdefault.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pixels (2015) | Aksion, Komedi, Fantashkence | 24 Shtator 2015


Rreth filmit:

Pixels : Sem Brener thirret që të shpëtojë planetin Tokë, pasi disa alienë keq-interpretojnë një kasetë me filmimet e video lojërave të vitit 1982 dhe fillojnë luftën kundër njerëzve.

 

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.