W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pixie (2020) | komedi, krim, thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Për të marrë hak për vdekjen e nënës së saj, Piksi planifikon të bëjë një grabitje dhe të largohet nga Irlanda. Por gjërat nuk shkojnë sipas planeve. Ajo së bashku me dy shokët e saj të rinj përjetojnë disa aventura, edhe pse kthehen në shënjestrën e disa gangsterëve, dhe në fund asaj i duhet të përballet me fatin e vet.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.