W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/CIKNOe8fIwHwGYs0yWl-yhb1JHCpLhrlWBmoeRaYSeM=m22" poster="http://hdmoviespoint.com/wp-content/uploads/2015/03/Planet-Terror-Movie-300MB-Free-Download.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Planet Terror | Aksion, Horror | 26 gusht 2015


Rreth filmit:

Pasi një bio-armë eksperimentale çlirohet, duke shndërruar mijëra njerëz në krijesa të ngjashme me zombie, është në dorën e një grupi të mbijetuarish të ndalojnë të infektuarit dhe ata që fshihen pas tyre.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.