W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Preservation | 2014 | Horror, Thriller | 27 korrik 2015


Rreth filmit:

Një anesteziologeje i duhet t’i ngjallë instiktet e saj për vrasje kur ajo, burri i saj dhe kunati i saj bëhen pre e gjuetarëve të padukshëm që dëshirojnë t’i kthejnë ata në plaçka lufte.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 4.7/10

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.