W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Prisoner X (2016) | Fantashkence, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Ndërsa bota shkon në luftë dhe grindje civile, një agjent i CIA-s arrin në një burg të fshehtë nëntokësor për të marrë në pyetje një terrorist që udhëton në kohë, të cilën ajo beson se është përgjegjës për katastrofën që shpaloset…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.