W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Project X (2012) | Komedi | 21 nëntor 2014


Rreth filmit:

3 ngeles te shkolles se mesme organizojne nje feste ditelindje per te bere emer per veten e tyre. Teksa nata po afrohet, gjerat fillojne te dalin aq shpejt nga kontrolli ashtu sic u perhap edhe fjala e festes..

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.