W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Pusher | Krim, Thriller | Viti: 2012


Rreth filmit:

Në Londër, një shpërndarës droge humb kontrollin e jetës së tij brenda një jave. Gjithçka nisi me borxhin që ai i mori furnizuesit të tij, një borxh që do ti kushtojë shumë. Frenku bën përpjekje të shumta për të gjetur paratë si dhe për të mbrojtur jetën e tij. Këto përpjekje kalojnë çdo kufi, megjithatë, nuk dihet nëse do e shpëtojnë Frenkun.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.