W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Quarries (2016) | Drame, Horror, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Për t’i shpëtuar të dashurit të dhunshëm, Keti i bashkohet një ekspedite në botën e egër me një grup femrash, të cilat po mundohen me pa qartësinë e jetës. Por ajo që supozohej të ishte një një mundësi për të zbuluar veten, shpejt kthehet në një luftë për mbijetesë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.