W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Rabid Dogs (2015) | Aksion, Drame, Thriller | Viti: 2015


Rreth filmit:

Qentë e Tërbuar. Një grup burrash vjedhin një bankë edhe marrin arratinë duke marrë peng një grua, një burrë dhe një vajzë të vogël të sëmurë. Ata tentojnë të kalojnë kufirin të ndjekur nga policia, duke u ndeshur me vështirësi në rrugën e tyre, por a do e arrijnë në fund qëllimin e tyre?

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.