W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Raman Raghav 2.0 (2016) | Drame, Krim, Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një histori e zhvilluar kohët e fundit në Mumbai tregon historinë e një vrasësi serial Ramana, I cili inspirohet nga një vrasës serial famëkeq Raman Raghav. Fiksimi I tij I çuditshëm me Raghavin, një polic i ri rritet teksa e ndjek pa e ditur atë dhe shpesh krijohen situata ku të dy vihen ballë për ballë me njëri-tjetrin.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.