W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Re-Kill (2015) | Aksion, Horror, Fantashkencë | 22 Nëntor 2015


Rreth filmit:

Pas pesë vitesh të pasuar nga një epidemi zombish, burrat e gratë e Divizionit-R luftojnë dhe shkatërrojnë të pavdekshmit. Kur ata shohin shenja të një epidemie të dytë, frikësohen se njerëzimi mund të mos mbijetojë.

YouTube-logo-full_color

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.