W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Red 2 (2013) | Aksion, Krim, Komedi | 15 nëntor 2014


Rreth filmit:

Ish agjenti i CIA-s, Frenk Moses ribashkon edhe një herë skuadrën e tij të agjentëve në pension, në pëpjekje për të gjetur një bombë nukleare…

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.7/10

Shkarko

FileCloud

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.