W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3

I Pastrehë dhe në arrati nga një gjykatë ushtarake, një i dëmtuar ish-ushtar i forcave speciale të lundrimit kriminal te Londrës konfiskon një mundësi për të marrë përsipër identitetin e një burri tjetër – transformimin në një engjëll hakmarrës në proces.

Trailer: Youtube

Vlerësimi i filmit sipas iMDB: 6.3/10

Shiko: SockShare | PutLocker | Celulari / iPad | VidBull | Novamov | VideoWeed | NowVideo

Shkarko: Shkarko Direkt | NosUpload | Uploadic | FileCloud | Movreel

  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3
Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.