W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Rescue Under Fire (2017) | Aksion, Drame, Thriller | Viti: 2017


Rreth filmit:

Kreu i një helikopteri mjekësor rrezohet në një aksident gjatë misionit për të shpëtuar një forcë amerikane nën urdhrat spanjolle. Forca spanjolle ka kohë vetëm një natë për t’u organizuar dhe për të shpëtuar kreun dhe të dëmtuarit, ndërkohë që trupat talibanas kanë rrethuar forcën spanjolle…

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.