W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Road to Paloma (2014)  |  Drama, Thriller, Romance  |  1 gusht 2014


Rreth filmit:

Ujqët, pasi u hakmerren për vrasjen e nënës së tyre para disa vite, duhet të ikin nëpër shkretëtirën Perëndimore të Amerikës, me motorët e tyre ku ata do të zbulojë se drejtësia ka ende kosto nëpër ato vende.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.