W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/l4sbSaW1_b_r9_l8_V427jE_9FaXa8yensLiyuzWT20=m22" poster="http://www.chapter.org/sites/default/files/production/banner/Robot%20Overlords%20banner.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Robot Overlords | 2014 | Aksion, Aventure, Fantashkence | 16 gusht 2015


Rreth filmit:

Toka është pushtuar nga robotët e një galaksie të largët. Të mbijetuarit janë të kufizuar në shtëpitë e tyre dhe duhet patjetër të veshin pajisje elektronike, duke rrezikuar djegien ne rast se guxojnë të dalin jashtë.

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.