W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Rush (2013) | Aksion, Biografi, Drame | Viti: 2013


Rreth filmit:

Filmi është i bazuar në histori të vërtetë. Historia e një prej rivaliteteve më të njohura në sportin e Formulës 1, historia e Xhejms Hantit dhe Niki Laudës. Lindur në një ambient të priveligjuar, simpatiku Hant, nuk mundi të gjente një metodë të ndryshme dhe të rezervuara se Lauda: Rivaliteti i tyre lindi që kur ata ishin në kampionatin e F3 dhe vazhdoi për vite, madje nuk ndali edhe pse Lauda pësoi një aksident të tmerrshëm në Nürburgring në vitin 1976.
Për më tepër, shikoni filmin!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.