W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Salt and Fire (2016) | Thriller | Viti: 2016


Rreth filmit:

Një shkencëtare fajëson kreun e një kompanie të madhe për një katastrofë ekologjike në Amerikën Jugore. Por, kur një vullkan fillo të japë shenja

shpërthimi, ata duhet të bashkohen për të shmangur një katastrofë.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.