W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
[videojs mp4="https://lh3.googleusercontent.com/juedvUA4whpCNyyd-Tgoq1KKtGX_aUY_X6dGOrZ29pk=m22" poster="http://s1.dmcdn.net/Lhlbf/1280x720-8zQ.jpg" width="680" height="400"]
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

San Andreas (2015) | Drama, Thriller, Aksion | 26 gusht 2015


Rreth filmit:

Ngjarjet vendosen në Kaliforni ku pas një tërmeti masiv, një pilot shpëtimi së bashku me ish gruan e tij do të bëjnë një udhëtim të rrezikshëm nga Los Angelos në Kaliforni vetëm e vetëm që të shpëtojnë vajzën e tyre te vetme. Por teksa mendojnë se gjithçka ka marrë fund, kuptojnë se në fakt gjithçka sapo ka filluar…

 

YouTube-logo-full_color

 


Suite Française (2014) on IMDb

Shiko Shkarko

Vidto

UptoBox

Netu

FilePup

OpenLoad

Ezfile

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.