W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Satanic (2016) | Horror | Viti: 2016


Rreth filmit:

Katër shokë janë nisur për një udhëtim gjatë pushimeve pranverore. Gjatë rrugës për në Koaçela, do të ndalojnë dy ditë në Los Anxhelos për një xhiro të vendeve ku kanë ndodhur vrasje të vërteta. Por ky udhëtim do të marrë një tjetër drejtim kur grupi i shokëve do të njihet me një vajzë të re të mistershme. Ajo do i drejtojë në një rrugë të errët duke e shndërruar në horror.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.