W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Savage (2020) | Drame, Krim | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Frymëzuar nga historitë e vërteta të bandave të rrugës në Zelandën e Re përgjatë 30 viteve, “Savage” ndjek Denin në tri momente përcaktuese në jetën e tij, teksa ai rritet nga djalosh në një anëtar të pamëshirshëm bande.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.