W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Seance (2021) | horror, mister | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Në akademinë prestigjioze të vajzave, Edelvin, gjashtë shoqe bëjnë një ritual në formë shakaje për të thirrur fantazmën e një ish-studenteje të vdekur, që mendohet se përndjek korridoret e shkollës. Para mëngjesit, njëra nga vajzat vdes, duke lënë të tjerat të hamendësojnë se çfarë lloj prezence mund të kenë thërritur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.