W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

See No Evil 2 (2014) | Horror | 25 tetor 2014


Rreth filmit:

Nje grup miqsh bejne nje vizite naten vone ne morgun e qytetit per t’i bere nje surprize Emit per ditelindjen e saj. Por surpriza e vertete vjen nga kufoma me nje sy e psikopatit brutal Xhejkob Gudnajt ngrihet papritur nga krevati i ftoht i bodrumit te morgut. Festa e tyre e cmendur kthehet ne nje kerdi tmerruese ndersa vrasesi sadist vazhdon terbimin e tij me cengela, bishuri dhe sharra elektrike.

 

Trailer: Youtube

 

Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.