W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Sharkansas Women’s Prison Massacre (2016)| Aksion, Horror, Sci-Fi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Kur një incident ndodh aksidentalisht çan një pjesë të tokës, në vrimë rezulton një oqean i madh dhe misterioz diku thellë poshtë. Menjëherë, peshkaqenët gjigant prehistorike fillojnë rrugën e tyre lart një moçali të errët në zemër të Arkansas Bayou. Për fat të keq një grup i të burgosurve femra që ishin arratisur në një shtëpi në moçal, sulmohen nga peshkaqenët vdekjeprurës. Vdekja mund të jetë mjeti i vetëm i arratisjes!

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.