W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Silent Hill: Revelation | Horror, Mister, Thriller | Viti: 2012


Rreth filmit:

Kur babai i saj zhduket, Heather Mason tërhiqet në një realitet të çuditshëm dhe të tmerrshëm alternativ që mban përgjigje të këqija dhe të tmerrshme të cilat e kanë përndjekur atë që nga fëmijëria.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.