W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Silk Road (2021) | Drame, Krim, Thriller | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Njëzet e ca vjeçari me ide filozofike Ross Ulbricht krijon Silk Road (Rrugën e Mëndafshit), një faqe të errët në internet që përdoret për shitje droge, ndërsa agjenti i DEA-s Rick Bowden infiltrohet për ta kapur.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.