W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Sin Nombre | Aventurë, Krim, Dramë | Viti: 2009


Rreth filmit:

Një vajzë e re nga Hondurasi Sayra ribashkohet me të atin për të tentuar realizimin e ëndrrës për të jetuar në SHBA. Shkuarja në Meksikë është hapi i parë i këtij udhëtimi që shoqërohet me ngjarje të papritura.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.