W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Skin Traffik (2015) | Aksion | Viti: 2015


Rreth filmit:

Pasi detyra e tij e fundit përfundoi me vdekjen e një gruaje të pafajshme, Puna e re e vrasësit profesional në Londër është e komprometuar, ai përfundon duke ndihmuar një femër të dëshpëruar e cila ishte kapur nga një operacion i trafikimit njerëzor, gjithashtu ajo i tregon atij se edhe motra e saj e mitur është kapur nga ata dhe është dërguar në një tjeter vend.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.