W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Skylines (2020) | Aksion, aventure, fantashkence | Cilësia: HD


Rreth filmit:

Kur një virus kërcënon të kthejë hibridet e huaja miqësore tani që jetojnë në tokë kundër njerëzve, Kapiteni Rose Corley duhet të drejtojë një ekip mercenarësh elitë në një mision në botën e huaj për të shpëtuar atë që ka mbetur nga njerëzimi.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.