W3vina.COM Free Wordpress Themes Joomla Templates Best Wordpress Themes Premium Wordpress Themes Top Best Wordpress Themes 2012
Loading...
×
Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2 ose 3
  • Serveri 1
  • Serveri 2
  • Serveri 3

Slash (2016) | Komedi | Viti: 2016


Rreth filmit:

Studentit të vitit të parë Nilit, i interesojnë vetëm historitë… derisa njihet me Julian, më të rritur se ai, e cila e shtyn që t’i publikojë në internet veprat e tij. Kur administatori i faqes ku ai i publikon interesohet në punën e Nilit, atij i hapet një univers i ri.

 

 

 The Walking Dead (2010) on IMDb

 
 

Untitled 1
Shenim: Komentet fyese dhe qe nuk kane lidhje me filmin nuk do te pranohen.